Microchip DSC6001JI3B-024.5760T
MEMS OSC, LVCMOS, 24.576MHz, 20PPM, 1.8-3.3V, -40 to 85C, 2.5 x 2.0mm
数据表和文档
Microchip
Datasheet34 页3 年前
Microchip SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
备用零件
Price @ 1000
Stock
46,616
Authorized Distributors
4
Case/Package
Number of Pins
4
Quiescent Current
Low Level Output Current
Frequency
Min Supply Voltage
Max Supply Voltage
供应链
Projected EOL Date2044-10-10
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
描述
Oscillator, 80MHz, 1.3mA, VLGA-4, RoHS