Microchip DSC1104DI1-100.0000
Oscillator MEMS 100MHz ±50ppm (Stability) HCSL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
数据表和文档
Microchip
Datasheet28 页6 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-68.75%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
Stock
59,167
Authorized Distributors
5
Frequency
100 MHz
100 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
42 mA
20 mA
Operating Supply Voltage
Mount
Surface Mount
Surface Mount
供应链
Projected EOL Date2039-06-11
相关零件
Oscillator MEMS 100MHz ±50ppm (Stability) 15pF HCSL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin CDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 100MHz ±50ppm (Stability) 15pF HCSL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin CDFN SMD T/R
Oscillator MEMS 100MHz ±50ppm (Stability) HCSL 52% 3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
Oscillator MEMS 100MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS/LVTTL 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
CTS Components636L3I100M00000
636 Series 100 MHz 5 x 3.2 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
ECS InternationalECS-3953M-1000-BN-TR
Oscillator XO 100MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
描述
MEMS Oscillator, High Perf, Single HCSL Output, -40C-85C, 50ppm
MEMS OSC, HCSL, 100MHz, 50PPM, 2.5-3.3V, -40 to 85C, 2.5 x 2.0mm
MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD / 100 MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25V ~ 3.6V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead