Microchip DSC1103NI2-125.0000
Oscillator MEMS 125MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 3.3V 6-Pin CDFN SMD Tube
数据表和文档
Microchip
Datasheet25 页1 年前
Datasheet26 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.63%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Stock
96,778
Authorized Distributors
6
Frequency
125 MHz
125 MHz
Frequency Stability
25 ppm
25 ppm
Max Supply Current
32 mA
32 mA
Operating Supply Voltage
Mount
Surface Mount
Surface Mount
供应链
Projected EOL Date2044-03-21
描述
MEMS Oscillator, 125 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1103
MEMS OSC, LVDS, 125MHz, 25PPM, 2.5-3.3V, -40 to 85C, 7.0 x 5.0mm