Microchip DSC1001AI5-070.6760
MEMS OSC, LVCMOS, 70.676MHz, 10PPM, 1.8-3.3V, -40 to 85C, 7.0 x 5.0mm
数据表和文档
Microchip
Datasheet24 页2 年前
Electro Sonic
3 个月趋势:
-81.27%
Stock
44,580
Authorized Distributors
6
Case/Package
SMD/SMT
SMD/SMT
Number of Pins
4
Quiescent Current
Low Level Output Current
Frequency
7.3728 MHz
7.3728 MHz
Min Supply Voltage
Max Supply Voltage
供应链
Projected EOL Date2044-08-12
描述
MEMS Oscillator 70.676MHz 4-Pin DFN Tube
Oscillator MEMS 70.676MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin VDFN EP SMD Tube Automotive AEC-Q100
Oscillator, 150MHz, 5mA, VDFN-4, RoHS
Microchip SCT
MEMS OSC XO 70.6760MHZ CMOS SMD