MCC SMCJ51CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 51V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页18 年前
Future Electronics
Verical
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-80.08%
供应链
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2007-01-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
BournsSMCJ51CA
TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 51 V, 82.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
BournsSMCJ48CA
TVS Diode, TRANSZORB SMCJ, Bidirectional, 48 V, 77.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
BournsSMCJ45CA
TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 45 V, 72.7 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
onsemiSMCJ48CA
1500 W 77.4 V Bi-Directional SMT Transient Voltage Suppressor Diode - DO-214AB
LittelfuseTPSMC56CA
TPSMC Series - Surface Mount, 1500W TVS Diode-AEC-Q101 Qualified, 47.8V, 77V, DO-214AB, RoHS
19.7A 5Ã×A 77V 53.2V 47.8V 58.8V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
描述
TVS Diode Single Bi-Dir 51V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" Reel
51V 1.5KW 18.2A 82.4V 56.7V SMC(DO-214AB) 2.62mm