MCC SMCJ1.5KE56CA-TP
19.7A 5Ã×A 77V 53.2V 47.8V 58.8V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
5,604
Authorized Distributors
2
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
56 V
56.1 V
56.1 V
Clamping Voltage
77 V
100 V
100 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
19.7 A
100 A
100 A
供应链
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
BournsSMCJ58CA
TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 58 V, 93.6 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
BournsSMCJ51CA
TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 51 V, 82.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
BournsSMCJ48CA
TVS Diode, TRANSZORB SMCJ, Bidirectional, 48 V, 77.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
onsemiSMCJ60CA
SMCJ Series 73.7 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - SMC
Littelfuse1.5KE6.8CA-B
1.5KE Series - 1500W Axial Leaded Transient Voltage Suppression (TVS) Diode, DO-201, RoHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 58V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
描述
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 47.8V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL