MCC 5.0SMLJ60CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 60V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Production
价格与库存
数据表和文档
Factory Futures
Datasheet5 页19 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.83%
相关零件
5.0SMLJ Series 77.4 V 5000 W Through Hole Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 54V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 58V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Littelfuse5.0SMDJ60CA-T7
Tvs 5Kw 60V 5% Bi Do-214Ab Tr07 Rohs/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 5.0SMDJ60CA-T7
Littelfuse5.0SMDJ60CA
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 60V, RoHS
Littelfuse5.0SMDJ48CA
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 48V, RoHS
描述
5000W 5Ã×A 51.7A 96.8V 66.7V 60V 73.7V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
TVS Diode Single Bi-Dir 60V 5KW 2-Pin SMC T/R