MCC 5.0SMLJ54CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 54V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Production
制造商页面
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.07%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 58V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Littelfuse5.0SMDJ64CA
5.0SMDJ Series 71.1 V 5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Littelfuse5.0SMDJ45CA
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 45V, RoHS
Littelfuse5KP43CA
TVS DIODE Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 43V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 43V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
BournsSMBJ54CA
TVS Diode, SMBJ, Bidirectional, 54 V, 87.1 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
描述
5000W 57.5A 5Ã×A 87.1V 60V 54V 66.3V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
5KW 57.5A 87.1V 60V SMC(DO-214AB) 2.62mm