MCC 5.0SMLJ24CA-TP
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB / 38.9V Clamp 129A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMC)
Production
价格与库存
数据表和文档
Arrow Electronics
Datasheet4 页19 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Littelfuse5KP24CA
TVS DIODE Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 24V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
Littelfuse5.0SMDJ24CA
5.0SMDJ Series 24 V 5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Littelfuse5.0SMDJ24CA-T7
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 24V, RoHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 24V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 22V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 22V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
描述
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 24V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
5000W 5Ã×A 129A 38.9V 26.7V 24V 29.5V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
TVS Diode Single Bi-Dir 24V 5KW 2-Pin SMC T/R
5000 Watts Tvs Do-214Ab / 13" Reel
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
5KW 129A 38.9V 26.7V SMC(DO-214AB) 2.62mm