MCC 5.0SMLJ22CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 22V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Production
制造商页面
价格与库存
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Littelfuse5KP22CA
TVS DIODE Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 22V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
Littelfuse5.0SMDJ17CA
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 17V, RoHS
Littelfuse5.0SMDJ28CA
5.0SMDJ Series 31.1 V 5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Diode TVS Single Bi-Dir 28.2V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 24V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
BournsSMBJ22CA
16.9A 600W 35.5V 24.4V Bidirectional 22V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
描述
5000W 141A 5Ã×A 35.5V 24.4V 22V 26.9V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
TVS Diode Single Bi-Dir 22V 5KW 2-Pin SMC T/R
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
5KW 141A 35.5V 24.4V SMC(DO-214AB) 2.62mm