Mean Well RSP-1500-24
RSP-1500 Series 1512 W Single Output 24 V AC/DC Switching Power Supply
Production
数据表和文档
TME
Datasheet9 页3 年前
Datasheet150 页5 年前
Datasheet9 页8 年前
Datasheet112 页8 年前
Future Electronics
Jameco
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
库存历史记录
3 个月趋势:
-19.56%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-10-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Mean WellHRPG-450-24
Switching Power Supplies 451.2W 24V 18.8A W/PFC EISA Compliant
Mean WellMSP-450-24
Power Supply; module; medical; 451.2W; 24V; 18.8A; 85-264VAC; 120-370VDC
Mean WellRSP-750-24
AC to DC Switching Enclosed Power Supply with PFC Function 24 Volts 31.3 Amps 751.2 Watts
TDK-LambdaZWS150BAF-24
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 151.2W, Hybrid
TDK-LambdaU4Y005L
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 16.7A 400W Medical 13-Pin
TDK-LambdaZWS100BAF-24
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 103.2W, Hybrid
描述
AC to DC Power Supply Single Output 24 Volt 63 Amp 1.512kw
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 1512W, Hybrid
Power Supply; module; 1512W; 24V; 63A; 85-264VAC; 120-370VDC
POWER SUPPLY, AC-DC,24VDC@62.5A, 12VDC@0.1A,100-264V IN, ENCLOSED, PFC, RSP SERIES
24Vdc 63A, 24Volts PFC Power Supply Parallel Function 24V 63Amps, 1500 Watts
RSP-1500-24 MEAN WELL AC-DC 24 Volt 63 Amp 1512 Watt Power Supply +More!
Mean Well RSP-1500-24 SMPSU 24V 63A 1512W enclosed fan universal input
AC/DC 1500W 24V Single Output Power Supply, Enclosed w/ Fan
Switching Power Supplies 1512W 24V 63A
O/P +24V63A; Parallel; AC/DC; Enclosed Type
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 63A 1512W 17-Pin
AC-DC Enclosed w/PFC & Parallel Series
1500W 24V 62.5A Enclosed Power Supply
DC Power Supply, 1.51kW, 24V, 63A
Power Supply, Ac-Dc, 24V, 63A; No. Of Outputs:1Outputs; Output Power Max:1.512Kw; Output Voltage - Output 1:24V; Output Current - Output 1:63A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Voltage - Output 3:-; Rohs Compliant: Yes |Mean Well RSP-1500-24