Mean Well RSP-750-24
AC to DC Switching Enclosed Power Supply with PFC Function 24 Volts 31.3 Amps 751.2 Watts
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet8 页3 年前
Component Distributors Inc.
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
3 个月趋势:
+6.76%
相关零件
Mean WellHRPG-600-24
HRPG-600 Series 648 W 24 V Single Output PFC Function Enclosed Power Supply
Mean WellMSP-600-24
Power Supply; module; medical; 648W; 24V; 27A; 85-264VAC; 120-370VDC
Mean WellHRP-600-24
HRP-600 Series 648 W Single Output 24 V AC/DC Power Supply with PFC Function
TDK-LambdaPAF600F280-24/T
Module DC-DC 280VIN 1-OUT 24V 25A 600W 16-Pin Brick
TDK-LambdaPAF600F280-24
DC-DC Converters, Power module type (with baseplate), Output: 600W, 24V, Isolated type
描述
FX5U PLC CPU - 40 Inputs, 40 Outputs, Relay, Transistor, For Use With MELSEC IQ-F Series IQ
24Vdc 31.3A, 24Volts PFC Power Supply PFC, Low Profile 24 Volts 31.3 Amps 750 Watts, 750 Watts
Power Supply; module; 751.2W; 24V; 31.3A; 90-264VAC; 127-370VDC
750 W, Single Output, 24 VDC@31.3 A Industrial Enclosed with Fan AC-DC Power Supply
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 751.2W, Hybrid
POWER SUPPLY, AC-DC,24V@31.3A, 12VDC@0.1A,100-264V IN, ENCLOSED, PFC, RSP SERIES
751W 1 90V(AC),127V(DC) 264V(AC),370V(DC) 0.5% 31.3A 24V 250mm*127mm*41mm
ENCLOSED POWER SUPPLY, 24VDC, SINGLE OUTPUT AT 31.3A, AC-DC, FORCED AIR COOLING
RSP-750-24 MEAN WELL AC-DC 24 Volt 31.3 Amp 751 Watt Power Supply +More!
RSP-750 Series 751.2 W Single Output 24 V AC/DC Switching Power Supply
Mean Well RSP-750-24 SMPSU 24V 31.3A 751.2W Enclosed universal input
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 31.3A 751.2W 17-Pin
AC-DC Enclosed - PFC & Parallel Series
Power Supply, Ac-Dc, 24V, 31.3A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1Outputs; Output Power Max:751.2W; Output Voltage - Output 1:24V; Output Current - Output 1:31.3A; Output Voltage - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Mean Well RSP-750-24