Mean Well NEL-200-2.8
AC to DC Switching Enclosed Single Output Supply 2.8 Volts 40 Amps 112 Watts
数据表
提交询价
向一些专门寻找罕见零件的分销商提交询价。
询价请求(RFQ)
此请求将被发送给指定的供应商。
(* 表示必填字段)
报价请求
供应商 *
联系信息
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet2 页11 年前
Electro Sonic
相关零件
Mean WellNEL-200-4.2
AC to DC Switching Enclosed Single Output Supply 4.2 Volts 40 Amps 168 Watts
Mean WellNEL-200-5
AC to DC Switching Enclosed Single Output Supply 5 Volts 40 Amps 200 Watts
AC to DC Switching Enclosed Single Output Supply 4.2 Volts 60 Amps 252 Watts
描述
200 WATT, SINGLE OUTPUT, 2.8V@40A MOVING SIGN ENCLOSED AC-DC POWER SUPPLY
AC/DC Power Supply Single-OUT 2.8V 40A 112W 9-Pin