Mean Well LPS-100-13.5
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 101.25W, Hybrid
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Power Systems
Component Distributors Inc.
库存历史记录
3 个月趋势:
-29.41%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Mean WellLPP-100-12
AC to DC Power Supply Open Frame Single Output 12 Volt 8.5 Amp 102 Watt
Mean WellLPS-100-48
AC to DC Power Supply Open Frame Single Output 48 Volt 2.1 Amp 100.8 Watt
Mean WellLPP-100-15
LPP-100 Series 100 W Single Output 15 V AC/DC Power Supply with PFC Function
描述
LPS-100-13.5 MEAN WELL AC-DC 13.5 Volt 7.5 Amp 101 Watt Power Supply +More!
101W 1 88V(AC),248V(DC) 264V(AC),370V(DC) 1.5% 7.5A 13.5V 222mm*62mm*32mm
O/P +13.5V7.5A; General PCB; AC/DC; Open PCB; Open Frame
POWER SUPPLY, AC-DC, SWITCHING, SINGLE OUTPUT, 13.5V, 101.25W, LPS-100 SERIES
AC/DC 100W 13.5V Single Output Power Supply, Open Frame
Switching Power Supplies 101.25W 13.5V 7.5A Open Frame
AC/DC Open Frame Power Supply, Industrial & ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 101.25 W, 13.5 V, 7.5 A
AC/DC Power Supply Single-OUT 13.5V 7.5A 101.25W 11-Pin
13.5Vdc Power Supply 13.5Volts 7.5A