Mean Well EPS-45-24-C
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 45.6 W, 24 VDC, 1.9 A
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
JRH Electronics
TME
Component Distributors Inc.
Telerex Europe
库存历史记录
3 个月趋势:
-38.98%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Mean WellEPS-45-36
36 Volt DC 1250mA 45 Watt Single Output Open Frame Switching Power Supply
Mean WellEPS-65-36-C
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 65.16 W, 36 VDC, 1.81 A
Mean WellEPS-45-36-C
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 45 W, 36 VDC, 1.25 A
描述
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 45.6W, Hybrid
POWER SUPPLY, AC-DC,24V,1.9A,100-264V IN, ENCLOSED, PNL MNT, EMBEDDED,46W, EPS SERIES
Power Supply, Ac-Dc, 24V, 1.9A Rohs Compliant: Yes |Mean Well EPS-45-24-C
EPS-45-24-C MEAN WELL AC-DC 24 Volt 1.9 Amp 46 Watt Power Supply +More!
24Vdc 1.9A 24Vdc AC/DC Power Supply Optional: L-Bracket,Cover 24V 1.9A
AC/DC 45W 24V Single Output Power Supply, Enclosed
Power supply; 45.6W; 24V; 1.9A; 90-264VAC; 127-370VDC
45 Watt Single Output Switching Power Supply 24 VDC
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 2.1A 45.6W 6-Pin
Switching Power Supplies 45.6W 24V 1.9A L-Bra
POWER SUPPLY, AC-DC, 24V, 1.9A;