Mean Well EPS-45-36-C
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 45 W, 36 VDC, 1.25 A
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
TME
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
Telerex Europe
库存历史记录
3 个月趋势:
-40.85%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
相关零件
Mean WellEPS-45-24
24 Volt DC 1900mA 45 Watt Single Output Open Frame Switching Power Supply
Mean WellEPS-45-48
48 Volt DC 1 Amps 48 Watt Single Output Open Frame Switching Power Supply
Mean WellEPS-45-12-C
12 Volt DC 3750mA 45 Watt Single Output Enclosed Switching Power Supply
描述
Switching Power Supplies 45W 36V 1.25A L-Bracket + Cover
POWER SUPPLY, AC-DC,36V,1.25A,100-264VIN, ENCLOSED, PNL MNT, EMBEDDED,45W, EPS SERIES
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 45W, Hybrid
Power Supply, Ac-Dc, 36V, 1.25A Rohs Compliant: Yes |Mean Well EPS-45-36-C
36Vdc 1.25A 36Vdc AC/DC Power Supply Optional: L-Bracket,Cover 36V 1.25A
EPS-45-36-C MEAN WELL AC-DC 36 Volt 1.25 Amp 45 Watt Power Supply +More!
AC/DC 45W 36V Single Output Power Supply, Enclosed
45 Watt Single Output Switching Power Supply 36 VDC
AC/DC Power Supply Single-OUT 36V 1.4A 45W 6-Pin