MCC SMCJ1.5KE8.2CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 7.02V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Production
制造商页面
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
668
Authorized Distributors
2
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
8.2 V
8.2 V
8.2 V
Clamping Voltage
12.1 V
12.1 V
12.1 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
13.5 A
125.6 A
125.6 A
供应链
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
BournsSMCJ7.5CA
116.3A 12.9V 1.5kW 8.33V 7.5V DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
onsemiSMCJ78CA
SMCJ Series 1.5 kW 126 V clamp Bi-Directional SMT TVS Diode - DO-214AB
onsemiSMCJ85CA
SMCJ Series 85 V 1500 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 85V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
11.1A 5¦ÌA 137V 95V 85.5V 105V Bi-Directional DO-201AE TVS ROHS
BournsSMCJ58CA
TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 58 V, 93.6 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
描述
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL
TVS DIODE 7.02VWM 12.1VC DO214AB
1.5KW 125.6A 12.1V 7.79V SMC(DO-214AB)