MCC SMCJ1.5KE62CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 53V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
14,131
Authorized Distributors
3
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
62 V
59.7 V
59.7 V
Clamping Voltage
85 V
82.4 V
82.4 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
17.9 A
18.2 A
18.2 A
供应链
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
BournsSMCJ51CA
TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 51 V, 82.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
BournsSMCJ58CA
TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 58 V, 93.6 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
BournsSMCJ54CA
TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 54 V, 87.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
onsemiSMCJ60CA
SMCJ Series 73.7 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - SMC
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 64V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
LittelfuseSMCJ51CA
SMCJ Series 82.4 V 1.5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
描述
5Ã×A 17.9A 85V 58.9V 53V 65.1V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" Reel