MCC SMCJ1.5KE27CA-TP
TVS Diode Single Bi-Dir 23.1V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Production
制造商页面
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
17
Authorized Distributors
2
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
27 V
27 V
27 V
Clamping Voltage
37.5 V
37.5 V
37.5 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
40.5 A
40.5 A
40.5 A
供应链
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
BournsSMCJ24CA
TVS Diode, TRANSZORB SMCJ, Bidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
BournsSMCJ28CA
TVS Diode, SMCJ Series, Bidirectional, 28 V, 45.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
BournsSMCJ26CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 26V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
onsemiSMCJ26CA
1500 W Bi-Directional 42.1 V SMT Transient Voltage Suppressor Diode - DO-214AB
TVS Diode Single Bi-Dir 25.6V 1.5KW 2-Pin DO-201AE T/R
LittelfuseSMCJ22CA
SMCJ Series 35.5 V 1.5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
描述
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 23.1V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL
TVS DIODE 23.1VWM 37.5VC DO214AB
1.5KW 40.5A 37.5V 25.7V SMC(DO-214AB) 2.62mm