MCC SMCJ1.5KE24CA-TP
Diode TVS Single Bi-Dir 20.5V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Production
制造商页面
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.19%
备用零件
Price @ 1000
Stock
37,269
Authorized Distributors
3
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
24 V
24 V
24 V
Clamping Voltage
33.2 V
33.2 V
33.2 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
45.8 A
45.8 A
45.8 A
供应链
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
BournsSMCJ20CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 20V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
TVS Diode Single Bi-Dir 20.5V 1.5KW 2-Pin DO-201AE T/R
BournsSMCJ24CA
TVS Diode, TRANSZORB SMCJ, Bidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
LittelfuseSMCJ26CA
SMCJ Series 42.1 V 1.5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
BournsSMCJ22CA
42.3A 35.5V 1.5kW 24.4V Bidirectional 22V DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Littelfuse1.5KE27CA
TVS Diode Single Bi-Dir 23.1V 1.5KW 2-Pin DO-201 T/R / TVS DIODE 23.1VWM 37.5VC AXIAL
描述
45.8A 5Ã×A 33.2V 22.8V 20.5V 25.2V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 20.5V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL