MCC SMCJ1.5KE20CA-TP
Diode TVS Single Bi-Dir 17.1V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Production
制造商页面
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
-27.72%
备用零件
Price @ 1000
Stock
22,473
Authorized Distributors
3
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
20 V
20 V
20 V
Clamping Voltage
27.7 V
27.7 V
27.7 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
54.9 A
54.9 A
54.9 A
供应链
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
BournsSMCJ18CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 18V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
LittelfuseSMCJ22CA
SMCJ Series 35.5 V 1.5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
onsemiSMCJ22CA
1500 W Bi-Directional 35.5 V SMT Transient Voltage Suppressor Diode - DO-214AB
onsemiSMCJ20CA
TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors 1500W TVS Bidirectional
TVS Diode Single Bi-Dir 20.5V 1.5KW 2-Pin DO-201AE T/R
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 20V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
描述
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 17.1V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" Reel