MCC SMCJ1.5KE11CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 9.4V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Production
制造商页面
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
28,710
Authorized Distributors
2
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
11 V
11 V
11 V
Clamping Voltage
15.6 V
15.6 V
15.6 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
97.4 A
97.4 A
97.4 A
供应链
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
BournsSMCJ10CA
TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 10 V, 17 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
onsemiSMCJ12CA
SMCJ Series 12 V 1500 W Bi-Directional Transient Voltage Suppressor Diode
onsemiSMCJ11CA
Diode TVS Single Bi-Dir 11V 1.5KW 2-Pin DO-214AB T/R
LittelfuseSMCJ11CA
SMCJ Series 6.5 W 13.5 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - SMC
BournsSMCJ8.0CA
110.3A 1.5kW 13.6V 8.89V Bidirectional 8V SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Diodes Inc.SMCJ8.5CA-13-F
SMCJ Series 8.5 V 1500 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
描述
1500W 5Ã×A 97.4A 15.6V 10.5V 9.4V 11.6V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
TVS Diode Single Bi-Dir 9.4V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL