MCC SMCJ1.5KE100CA-TP
Diode TVS Single Bi-Dir 85.5V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Production
制造商页面
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
6,000
Authorized Distributors
2
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
100 V
100 V
100 V
Clamping Voltage
137 V
14.5 V
14.5 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
11.1 A
11.1 A
11.1 A
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
onsemiSMCJ100CA
SMCJ Series 111 V 9.3 A Transient Voltage Suppression Diodes - DO-214AB (SMCJ)
BournsSMCJ7.5CA
116.3A 12.9V 1.5kW 8.33V 7.5V DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
LittelfuseSMCJ7.5CA
SMCJ Series 12.9 V 1.5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 85V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
onsemiSMCJ78CA
SMCJ Series 1.5 kW 126 V clamp Bi-Directional SMT TVS Diode - DO-214AB
onsemiSMCJ85CA
SMCJ Series 85 V 1500 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
描述
1500W 11.1A 5Ã×A 137V 95V 85.5V 105V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 85.5V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL