MCC SMAJ7.5CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 400W, 7.5V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AC
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet4 页19 年前
HQonline
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-98.35%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 MCC SMAJ7.5CA-TP 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
57,049
Authorized Distributors
1
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
8.77 V
8.77 V
Clamping Voltage
12.9 V
12.9 V
Peak Pulse Power
400 W
400 W
Peak Pulse Current
3.3 A
3.3 A
供应链
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2003-05-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
BournsSMAJ78CA
1Io Tvs Vwm 78V 400W Bidir Sma Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SMAJ78CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 400W, 78V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AC
Trans Voltage Suppressor Diode, 300W, 77.8V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AC
LittelfuseSMAJ78CA
DO-214AC SMA SMAJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 86.7V 3.2A 400W -65C~150C TJ
LittelfuseP4KE100CA
Transient Suppressor Diode, single, bidirectional,85.5V V(Rwm),do-41 |Littelfuse P4KE100CA
描述
Diode TVS Single Bi-Dir 7.5V 400W 2-Pin SMA T/R
31A 12.9V 400W 8.33V 7.5V SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
TVS-DIODE, 1W, 12.9V, BI-DIRECTIONAL, DO-214AC
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AC
TVS-DIODE, 1W, 12.9V, Bidirectional, DO-214AC; TVS Polarity:Bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:7.5V; Breakdown Voltage Range:8.33V to 9.21V; Clamping Voltage Vc Max:12.9V; Peak Pulse Current Ippm:31A ;RoHS Compliant: Yes