Littelfuse SMDJ90A-HRA
SMDJ-HRA Series - High Reliability Series, Surface Mount 3000W, 90V, 146V, DO-214AB, RoHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页3 年前
Newark
Littelfuse SCT
Fuses Unlimited
备用零件
Price @ 1000
Stock
36,209
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
105.5 V
10.5 V
Clamping Voltage
146 V
15.4 V
Peak Pulse Power
3 kW
3 kW
Peak Pulse Current
20.5 A
20.6 A
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2013-04-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 90V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
TVS Diode 3000W SMT Uni Hi-Rel
TVS 3KW 90V 5%UNI DO-214AB TR13 RoHS
Tvs Diode, 3Kw, 90V, Unidirectional, Do-214Ab; Product Range:Smdj-Hra Series; Tvs Polarity:Unidirectional; Reverse Standoff Voltage:90V; Clamping Voltage Max:146V; Diode Case Style:Do-214Ab (Smc); No. Of Pins:2Pins Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMDJ90A-HRA