Littelfuse SMDJ58CA
SMDJ Series 93.6 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet6 页5 年前
Datasheet6 页10 年前
element14 APAC
Future Electronics
Littelfuse SCT
Fuses Unlimited
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.30%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Littelfuse SMDJ58CA 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China, Philippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2002-10-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diode TVS Single Bi-Directional 58V 3KW 2-Pin DO-214AB Plastic T/R
Diode TVS Single Bi-Directional 54V 3KW 2-Pin DO-214AB Plastic T/R
BournsSMLJ64CA
103V 71.1V 64V SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Littelfuse3KP7.0CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 7V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
LittelfuseSMDJ45CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 45V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Littelfuse3KP45CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 45V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
描述
ESD protection diodes / TVS diodes; LITTELFUSE; SMDJ58CA; 93.6 V; 32.1 A; 58 V; 64.4 V - 71.2 V
TVS DIODE, BIDIR, 58V, 3KW, DO-214AB; Product Range: SMDJ Series; TVS Polarity: Bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm: 58V; Clamping Voltage Vc Max: 93.6V; Diode Case Style: DO-214AB; No. of Pins: 2Pins; Breakdown Volt
Diode, Tvs, 58V, 3000W, Bi-Directional, Surface Mount- Smd; Rango De Producto:Serie Smdj; Polaridad Tvs:Bidireccional; Tensión Stand-Off Inversa, Vrwm:58V; Estilo De La Carcasa Del Diodo:Do-214Ab; Núm. De Contactos:2 |Littelfuse SMDJ58CA