Littelfuse SMDJ45CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 45V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页5 年前
Future Electronics
TME
Fuses Unlimited
库存历史记录
3 个月趋势:
-36.11%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Littelfuse SMDJ45CA 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Introduction Date2002-10-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 43V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
LittelfuseSMDJ36CA
SMDJ Series 6.5 W 44.2 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - SMC
LittelfuseSMDJ43CA
SMDJ Series 43 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMDJ40CA
SMDJ Series 3 kW 64.5 Vcl Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
BournsSMLJ40CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 40V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB / 77.4V Clamp 38.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMCJ)
描述
Tvs 3Kw 45V 5%bi Do-214Ab Tr13 Rohs/ T&r |Littelfuse SMDJ45CA
TVS Diode Single Bi-Dir 45V 3KW 2-Pin SMC T/R
SMDJ Series - 3000W Surface Mount Transient Voltage Suppresssion (TVS) Diode, 45V, DO-214AB, RoHS
Littelfuse SCT
TVS DIODE, BIDIR, 45V, DO-214AB;
45V 3KW 41.3A 72.7V 50V SMC(DO-214AB) 2.42mm