Littelfuse SMDJ54CA
ESD protection diodes / TVS diodes; LITTELFUSE; SMDJ54CA; 87.1 V; 34.4 A; 54 V; 60 V - 66.3 V
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet6 页5 年前
Datasheet5 页14 年前
Datasheet5 页17 年前
Upverter
TME
Future Electronics
Fuses Unlimited
库存历史记录
3 个月趋势:
-24.21%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Littelfuse SMDJ54CA 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diode TVS Single Bi-Directional 51V 3KW 2-Pin DO-214AB Plastic T/R
Diode TVS Single Bi-Directional 54V 3KW 2-Pin DO-214AB Plastic T/R
LittelfuseSMDJ58CA
SMDJ Series 93.6 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Littelfuse3KP7.0CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 7V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
LittelfuseSMDJ43CA
SMDJ Series 43 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Diode TVS Single Bi-Directional 58V 3KW 2-Pin DO-214AB Plastic T/R
描述
SMDJ Series 3 kW 87.1 Vcl Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
34.4A 87.1V 3kW 60V Bidirectional 54V DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
TVS DIODE, 3KW, 54V, BIDIR, DO-214AB; Product Range: SMDJ Series; TVS Polarity: Bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm: 54V; Clamping Voltage Vc Max: 87.1V; Diode Case Style: DO-214AB; No. of Pins: 2Pins; Breakdown Voltage Min: 60V; Breakdown Voltage Max: 66.3V; Peak Pulse Power Dissipation: 3kW; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (12-Jan-2017)