Littelfuse SMDJ120CA
TVS DIODE 120VWM 193VC SMD / TVS Diode Single Bi-Dir 120V 3KW 2-Pin SMC T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页5 年前
Littelfuse SCT
TME
Fuses Unlimited
库存历史记录
3 个月趋势:
-59.28%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Littelfuse SMDJ120CA 符号、封装和 3D STEP 模型。
备用零件
Price @ 1000
Stock
81,503
Authorized Distributors
6
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
140 V
140 V
Clamping Voltage
193 V
193 V
Peak Pulse Power
3 kW
3 kW
Peak Pulse Current
15.5 A
15.5 A
Introduction Date2002-10-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LittelfuseSMDJ130CA
SMDJ Series 209 V 3 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMDJ150CA
12.3A 3kW 243V 167V Bidirectional 150V DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
LittelfuseSMDJ100CA
ESD protection diodes / TVS diodes; LITTELFUSE; SMDJ100CA; 162 V; 18.5 A; 100 V; 111 V - 123 V
BournsSMCJ120CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 120V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
BournsSMAJ120CA
Diode TVS Single Uni-Dir/Bi-Dir 120V 400W 2-Pin SMA Carrier T/R
400 W 120 V Bi-Directional SMT Transient Voltage Suppressor Diode - DO-214AC
描述
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 120V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
SMDJ Series - 3000W Surface Mount Transient Voltage Suppresssion (TVS) Diode, 120V, DO-214AB, RoHS
Littelfuse SCT
Transient Suppressor Diode, single, bidirectional,120V V(Rwm),do-214Ab/Smc |Littelfuse SMDJ120CA
TVS 3KW 120V 5%BI DO-214AB TR13 RoHS
120V 3KW 15.54A 193V 133V SMC(DO-214AB) 2.42mm