Littelfuse JLLS035.T
Electric Fuse, Fast Blow, 35A, 600VAC, 300VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Farnell
Newark
Sager Electronics
Fuses Unlimited
库存历史记录
3 个月趋势:
-29.37%
备用零件
Price @ 1000
Stock
17,312
Authorized Distributors
6
Current Rating
35 A
35 A
Voltage Rating (AC)
600 V
600 V
Voltage Rating (DC)
300 V
300 V
Mount
Holder
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
EatonSC-40
Fuse Class G Slow Blow Acting 40A 480V Holder Cartridge 10.41 X 57.15mm Carton CSA/UL
EatonSC-45
Fuse Class G Slow Blow Acting 45A 480V Holder Cartridge 10.41 X 57.15mm Carton CSA/UL
LittelfuseFLSR040.TXID
Electric Fuse, Time Delay Blow, 40A, 600VAC, 300VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseLSRK04.5T
Fuse, LLSRK Series, Time-Delay, 600 V AC, Cylindrical
LittelfuseJLLS040.T
Electric Fuse, Fast Blow, 40A, 600VAC, 300VDC, 200000A (IR), Inline/holder
描述
Fuse,35A,JLLS Series,1-9/16L,13/16dia.
FUSE CARTRIDGE 35A 600VAC/300VDC
Fuse, Fast Acting, 600Vac, 35A; Product Range:Powr-T Jlls Series; Fuse Current:35A; Voltage Rating Vac:600Vac; Voltage Rating V Dc:300Vdc; Fuse Size Metric:25.4Mm X 39.7Mm; Fuse Size Imperial:1" X 1-9/16"; Blow Characteristic:Fast Rohs Compliant: Yes |Littelfuse JLLS035.T
Littelfuse JLLS035.T POWR-GARD Fast Acting Fuse Brand: Littelfuse. Part Number: JLLS035.T. Littelfuse POWR-GARD Fast Acting Fuse, Current Limiting, Series: JLLS, Non-Indicating, 35 A, 600 VAC/300 VDC, 20/200 kA Interrupt, Class: T, Blade Terminal, Holder Mounting, Cartridge Body, Melamine, 0.994 in Dia x 1.562 in L Body. Additional Description: LTFS-JLLS035 JLLS035.T FUS 600V F/A CLASS T 35A FUSE 35 AMP SIZE. Catalog Description: JLLS035 is a Class T fuse with an ampere rating of 35 and cartridge-style construction...