Littelfuse 5.0SMDJ58A-T7
Tvs 5Kw 58V 5%uni Do-214Ab Tr07 Rohs/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 5.0SMDJ58A-T7
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页4 年前
Newark
Fuses Unlimited
Burklin Elektronik
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.14%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
26,212
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
67.8 V
67.8 V
67.8 V
Clamping Voltage
93.6 V
93.6 V
93.6 V
Peak Pulse Power
5 kW
5 kW
5 kW
Peak Pulse Current
53.5 A
53.5 A
53.5 A
供应链
Country of OriginMainland China, Philippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2004-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Littelfuse5KP58A-B
5KP Series - 5000W Axial Leaded Transient Voltage Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Littelfuse5KP58A
5KP Series 93.6 V 5 kW Through Hole Uni-Directional TVS Diode - P-600
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 58V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Littelfuse5.0SMDJ48A
5.0SMDJ Series 48 V 5 kW Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AB
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 48V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB / 77.4V Clamp 64.7A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMC)
描述
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 58V, RoHS
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 58V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
5000W 53.5A 5Ã×A 93.6V 64.4V 58V 71.2V Unidirectional DO-214AB(SMCJ) TVS ROHS