Littelfuse 15KPA36A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页5 年前
HQonline
3 个月趋势:
-9.91%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Littelfuse 15KPA36A 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
相关零件
Littelfuse15KPA40A
Littelfuse15KPA45A
Littelfuse15KPA43A
BournsSMAJ33A
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC / TVS Diode Single Uni-Dir 33V 400W 2-Pin SMA T/R
BournsSMBJ36A
TVS Diode, Transil SMBJ, Unidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
BournsSMAJ36A
DO-214AC SMA SMAJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 44.2V 5muA 400W -55C~150C TJ
描述
Littelfuse SCT
Tvs Diode, Unidir, 36V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA36A
252.5A 15kW 59.8V 40.2V Unidirectional 36V Plugin ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 36V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
TVS Diode Single Uni-Dir 36V 15KW 2-PinCase P-600 Ammo