Littelfuse 15KPA40A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
数据表和文档
TME
Future Electronics
3 个月趋势:
-3.73%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Littelfuse 15KPA40A 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
Littelfuse15KPA51A
TVS DIODE 51VWM 82.9VC AXIAL / TVS Diode Single Uni-Dir 51V 15KW 2-Pin Case P-600 T/R
Littelfuse15KPA48A
Littelfuse15KPA45A
BournsSMBJ36A
TVS Diode, Transil SMBJ, Unidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
BournsSMBJ40A
TVS Diode, SMBJ, Unidirectional, 40 V, 64.5 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
BournsSMBJ45A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 45V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
描述
Littelfuse SCT
TVS Diode; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:40V; Breakdown Voltage Range:44.7V to
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 40V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
15kW 229.5A 2¦ÌA 65.8V 44.7V 40V 48.9V Unidirectional Axial TVS ROHS
Tvs Diode, Full Reel; Product Range:15Kpa Series; Tvs Polarity:Unidirectional; Reverse Standoff Voltage:40V; Clamping Voltage Max:65.8V; Diode Case Style:Axial Leaded; No. Of Pins:2Pins; Minimum Breakdown Voltage:44.7V Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA40A