Littelfuse 046702.5NRHF
Fuse 32V V/Fa Halogen Free 0603 2.5A/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 046702.5NRHF
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
ODG (Origin Data Global)
Future Electronics
Burklin Elektronik
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.32%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Current Rating
2.5 A
2.5 A
Voltage Rating (AC)
32 V
32 V
Voltage Rating (DC)
32 V
32 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2008-01-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Schurter3412.0121.22
Fuse Chip Very Fast Acting 3A 32V SMD Solder Pad 0603 1.6 X 0.8 X 0.6mm Glass T/R cULus
Littelfuse0466003.NR
Electric Fuse, Very Fast Blow, 3A, 32VAC, 32VDC, 50A (IR), Surface Mount, 1206
Electric Fuse, Fast Blow, 3A, 32VAC, 32VDC, 35A (IR), Surface Mount, 0603
Littelfuse0468003.NR
Fuse Chip Slow Blow Acting 3A 32V SMD Solder Pad 1206 3.18 X 1.52 X 0.635mm Epoxy T/R CSA
Electric Fuse, Very Fast Blow, 3A, 32VAC, 32VDC, 35A (IR), Surface Mount, 0603
Schurter3412.0121.24
Electric Fuse, Super Fast Blow, 3A, 32VAC, 32VDC, 50A (IR), Surface Mount, 0603
描述
Electric Fuse, Fast Blow, 2.5A, 32VAC, 32VDC, 35A (IR), Surface Mount, 0603
32V 32V 0.2066A2S 35A Board Mount (Cartridge Style Excluded) 2.5A 0603 1.6mm*810¦Ìm*310¦Ìm
467 Series Fast-Acting 32 V 2.5 A 1.6 x 0.813 mm Ceramic Surface Mount Fuse