Littelfuse 0467.750NRHF
Fuse 32V V/Fa Halogen Free 0603 .750A/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 0467.750NRHF
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
ODG (Origin Data Global)
Future Electronics
Burklin Elektronik
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.75%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Current Rating
750 mA
750 mA
Voltage Rating (AC)
32 V
32 V
Voltage Rating (DC)
32 V
32 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fuse Chip Fast Acting 0.75A 32V SMD Solder Pad 0603 T/R CSA/UL
Littelfuse0494.750NRHF
Electric Fuse, Fast Blow, 0.75A, 32VAC, 32VDC, 50A (IR), Surface Mount, 0603
Littelfuse0494.750NR
Littelfuse0435.750KR
Fuse Chip Very Fast Acting 0.75A 32V SMD Solder Pad 0402 Epoxy Glass T/R CSA
Electric Fuse, Fast Blow, 0.75A, 32VAC, 63VDC, 50A (IR), Surface Mount, 1206
Schurter3413.0114.22
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.75A, 32VAC, 63VDC, 50A (IR), Surface Mount, 1206
描述
Fuse Chip Very Fast Acting 0.75A 32V SMD Solder Pad 0603 T/R CSA
32V 32V 0.0171A2S 50A Board Mount (Cartridge Style Excluded) 750mA 0603 1.6mm*810¦Ìm*310¦Ìm
FastBlow 50A SMD Fuse 750mA 123.3mV 0.0171 117m¦¸ 0603 Fuses ROHS