Littelfuse 0466.750NRHF
Fuse 63V Fa Halogen Free Slim 1206 .750A/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 0466.750NRHF
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Upverter
ODG (Origin Data Global)
Newark
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
+9.48%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Current Rating
750 mA
750 mA
Voltage Rating (AC)
63 V
63 V
Voltage Rating (DC)
63 V
63 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2008-01-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Littelfuse39108000000
Electric Fuse, Fast Blow, 0.8A, 65VAC, 65VDC, 50A (IR), Through Hole, TE5
Littelfuse39806300000
Electric Fuse, Medium Time Lag Blow, 0.63A, 65VAC, 65VDC, 50A (IR), Through Hole, TE5
Bel Fuse0685T0750-01
Fuse Chip Slow Blow Acting 0.75A 63V SMD Solder Pad 1206 3.2 X 1.58 X 0.63mm Ceramic
Bel FuseC1S 750
Fuse Chip Slow Blow Acting 0.75A 63V SMD Solder Pad 1206 3.2 X 1.58 X 0.58mm Ceramic CE/cULus
Schurter3402.0046.11
SMD-Fuse 7.4 x 3.1 mm, 750 mA, F, 63 V (DC), 63 V (AC), 50 A breaking capacity, 3402.0046.11
Schurter3402.0008.24
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.63A, 63VAC, 63VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2912
描述
Fuse Chip Very Fast Acting 0.75A 63V SMD Solder Pad 1206 T/R CSA
Electric Fuse, Fast Blow, 0.75A, 63VAC, 63VDC, 50A (IR), Surface Mount, 1206
63V 63V 0.0276A2S Board Mount (Cartridge Style Excluded) 750mA 1206 3.18mm*1.52mm*580¦Ìm
FastBlow 50A SMD Fuse 750mA 98.65mV 0.0276 106m¦¸ 1206 Fuses ROHS
FUSE, VERY FAST ACTING, 0.75A, 1206; Fuse Current: 750mA; Product Range: 466 Series; Voltage Rating VAC: 63V; Voltage Rating V DC: 63V; Blow Characteristic: Very Fast Acting; Fuse Case Style: 1206; Breaking Capacity Current AC