Littelfuse 0466.125NRHF
Electric Fuse, Fast Blow, 0.125A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Supplemental, Surface Mount, 1206
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
ODG (Origin Data Global)
element14 APAC
JRH Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-46.55%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Current Rating
125 mA
125 mA
Voltage Rating (AC)
125 V
125 V
Voltage Rating (DC)
125 V
125 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
相关零件
Littelfuse39911600000
Electric Fuse, Time Lag Blow, 1.6A, 65VAC, 65VDC, 50A (IR), Through Hole, TE5
Littelfuse046601.5NR
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1.5A, 63VAC, 63VDC, 50A (IR), Surface Mount, 1206
Bel Fuse0685T1500-01
Electric Fuse, Slow Blow, 1.5A, 63VAC, 63VDC, 50A (IR), Surface Mount, 1206
Bel FuseC1S 1.5
Fuse Chip Slow Blow Acting 1.5A 63V SMD Solder Pad 1206 Ceramic CE/cULus
Schurter3402.0011.11
Fuse Chip Fast Acting 1.6A 63V SMD Solder Pad 7.4 X 3.1 X 2.6mm Thermoplastic Bag CSA/UL
Littelfuse046801.5NR
Fuse Chip Slow Blow Acting 1.5A 63V SMD Solder Pad 1206 Epoxy T/R CSA
描述
FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC / Fuse Chip Very Fast Acting 0.125A 125V SMD Solder Pad 1206 T/R CSA
FastBlow 50A SMD Fuse 125mA 634.37mV 0.00064 3.925¦¸ 1206 Fuses ROHS
Smd Fuse, Fast Acting, 0.125A, 125V; Fuse Current:125Ma; Blow Characteristic:Very Fast Acting; Voltage Rating Vac:125V; Voltage Rating Vdc:125V; Fuse Case Style:1206 [3216 Metric]; Product Range:466 Series Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 0466.125NRHF