Littelfuse 0298400.TXN
Fuse - Mega 32V, 400A, 10 Pc Box/ Box Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 0298400.TXN
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页16 年前
Future Electronics
Fuses Unlimited
库存历史记录
3 个月趋势:
-47.73%
备用零件
Price @ 1000
Stock
26,745
Authorized Distributors
6
Current Rating
400 A
400 A
400 A
Voltage Rating (AC)
Voltage Rating (DC)
32 V
32 V
32 V
Mount
Bolt
Bolt
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-10-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Littelfuse0298500.ZXH
Fuse Slow Blow Acting 500A 32V Bolt Down 29.2 X 19.05 X 10.72mm Polyethersulfone Automotive
Littelfuse0298500.ZXS
FUSE AUTO 500A 32VDC AUTO LINK
Littelfuse153.5395.6502
Fuse - Bf2 32V/1500A Dc, 500A 200 Pc/ Bulk |Littelfuse 153.5395.6502
EatonAMG-300
Fuse 300A 32V Bolt 29.2 X 9mm Automotive UL
Electric Fuse, 300A, 70VDC, 2500A (IR), Inline/holder
描述
0298400.TXN - Littelfuse AUTOMOTIVE MEGA BOLT-ON FUSE 10-PIECE BOX AMP Size: 400, Voltage: 32VAC
Electric Fuse, 400A, 32VDC, 2000A (IR), Inline/holder
FUSE AUTO 400A 32VDC AUTO LINK
32V 2KA Automotive 400A , 29.2mm*19.05mm*10.72mm