Littelfuse 0298300.TXN
Fuse - Mega 32V, 300A, 10 Pc Box/ Box Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 0298300.TXN
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页16 年前
Fuses Unlimited
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+38.64%
备用零件
Price @ 1000
Stock
33,609
Authorized Distributors
6
Current Rating
300 A
300 A
300 A
Voltage Rating (AC)
32 V
32 V
Voltage Rating (DC)
32 V
32 V
32 V
Mount
Bolt, Screw
Bolt, Screw
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-10-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Littelfuse0298350.ZXH
Fuse Slow Blow Acting 350A 32V Bolt Down 29.2 X 19.05 X 10.72mm Polyethersulfone Automotive
Littelfuse0298350.TXN
Fuse Slow Blow Acting 350A 32V Bolt Bolt Down 68.58 X 19.05 X 10.67mm Automotive
Littelfuse0298250.ZXEH
Fuse Slow Blow Acting 250A 32V Bolt Tap 68.58 X 19.05 X 10.67mm Polyethersulfone Automotive
EatonAMG-250
Amg Bolt-In Automotive Fuse, 250 Amps Rohs Compliant: Yes |Eaton Bussmann AMG-250
EatonAMG-300
Fuse 300A 32V Bolt 29.2 X 9mm Automotive UL
EatonAMG-225
AMG HI-AMP STUD MOUNT FUSE - 225 AMP | Bussmann by Eaton AMG-225
描述
Fuse Slow Blow Acting 300A 32V Bolt Down Bolt 68.58 X 19.05 X 10.67mm Automotive
0298300.TXN - Littelfuse AUTOMOTIVE MEGA BOLT-ON FUSE 10-PIECE BOX AMP Size: 300, Voltage: 32VAC
Electric Fuse, 300A, 32VDC, 2000A (IR), Inline/holder
LITTELFUSE 0298300.TXN AutomotiveFuse,Bolt-On,Gray,300A,32VDC
FUSE AUTO 300A 32VDC AUTO LINK
32V 2KA Automotive 300A , 29.2mm*19.05mm*10.72mm