Littelfuse 029707.5WXNV
Fuse Blade 7.5A 32V Socket 10.9 X 3.8 X 8.8mm Automotive UL
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Farnell
Future Electronics
Newark
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.23%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
76,506
Authorized Distributors
6
Current Rating
7.5 A
7.5 A
7.5 A
Voltage Rating (AC)
32 V
32 V
32 V
Voltage Rating (DC)
32 V
32 V
32 V
Mount
Holder, Socket
Holder, Socket
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-11-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Littelfuse0GBC008.H
Fuse - Torpedo Ots 36Vdc 8A 100 Pc/ Bulk |Littelfuse 0GBC008.H
Littelfuse028707.5PXCN
Fuse Type = ATOF / Housing Colour = Brown / Voltage Rating V = 32 / Rated Current A = 7.5
Littelfuse029707.5L
Fuse Type = Mini / Housing Colour = Brown / Voltage Rating VDC = 32 / Rated Current A = 7.5
Littelfuse028707.5PXS
Electric Fuse, Fast Blow, 7.5A, 32VDC, 1000A (IR), Inline/holder
Littelfuse032707.5YX2S
Electric Fuse, Fast Blow, 7.5A, 32VDC, 1000A (IR), Inline/holder, MICRO
Littelfuse029707.5H
Electric Fuse, Fast Blow, 7.5A, 32VDC, 1000A (IR), Inline/holder, MINI
描述
FUSE, MINI BLADE, 7.5A; Blow Characteristic: Fast Acting; Fuse Current: 7.5A; Voltage Rating V DC: 32V; Auto Blade Fuse Size: 10.9mm x 3.8mm x 8.8mm; Product Range: MINI 297 Series; Blade Length: 7.5mm; Breaking Capacity Curre
Fuse, Blade, 7.5A, 32V, Fast Acting; Voltage Rating Vdc:32V; Fusible, Intensidad:7.5A; Característica De Soplado:Acción Rápida; Rango De Producto:Serie Mini 0297; Código De Color:Marrón; Fusible, Código De Dimensión:Mini |Littelfuse 029707.5WXNV