Littelfuse 0251.250MRT1L
Fuse Subminiature Very Fast Acting 0.25A 125V Axial 2.8 X 7.11mm Ceramic T/R Medical CSA/UL
数据表和文档
Farnell
ODG (Origin Data Global)
element14 APAC
3 个月趋势:
-40.50%
Current Rating
250 mA
250 mA
250 mA
Voltage Rating (AC)
125 V
125 V
125 V
Voltage Rating (DC)
125 V
125 V
125 V
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2008-04-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
相关零件
Littelfuse39603150440
Fuse Subminiature 0.315A 125V Slow Blow 2-Pin Radial Through Hole Bulk
Littelfuse39603150000
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 0.315A 125V Radial 8.5 X 4 X 8mm Ammo UL
Fuse Cartridge Fast Acting 0.315A 125V Radial 8.5 X 4 X 8mm Thermoplastic Bulk UL
Schurter3404.0110.11
Fuse Chip Slow Blow Acting 0.25A 125V SMD Solder Pad 7.4 X 3.1mm Thermoplastic Plastic Bag
Schurter3404.0006.11
Fuse Chip Fast Acting 0.25A 125V SMD Solder Pad 7.4 X 3.1 X 2.6mm Thermoplastic Bag cULus
Fuse Chip Fast Acting 0.25A 125V SMD Solder Pad 7.4 X 3.1 X 2.6mm Thermoplastic T/R cULus
描述
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.25A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Through Hole, PICO
FUSE, PCB, 250mA, 125V, VERY FAST ACTING; FUSE, PCB, 250mA, 125V, VERY FAST ACTING; Fuse Current: 250mA; Voltage Rating VAC: 125VAC; Product Range: PICO II Series; Voltage Rating VDC: 125VDC; Blow Characteristic: Very Fast Ac
Fuse, Pcb, 250Ma, 125V, Very Fast Acting, Full Reel; Voltage Rating Vac:125V; Voltage Rating Vdc:125V; Fusible, Intensidad:250Ma; Capacidad De Ruptura De Intensidad Ac:50A; Capacidad De Ruptura De Intensidad Dc:300A; Diámetro:2.80Mm |Littelfuse 0251.250MRT1L