Littelfuse 0251.125MRT1L
Fuse Subminiature Very Fast Acting 0.125A 125V Axial 2.8 X 7.11mm Ceramic T/R Medical CSA/UL
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
Farnell
element14 APAC
Sager Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-19.53%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Current Rating
125 mA
125 mA
125 mA
Voltage Rating (AC)
125 V
125 V
125 V
Voltage Rating (DC)
125 V
125 V
125 V
Mount
Through Hole
Through Hole
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Littelfuse39611600000
Electric Fuse, Time Lag Blow, 1.6A, 125VAC, 100A (IR), Through Hole, TE5
Littelfuse025101.5MAT1L
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1.5A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Through Hole, PICO
Littelfuse025101.6MAT1L
125V 125V Board Mount (Cartridge Style Excluded) 1.6A ,D2.8XL7.1MM 7.11mm
Bel FuseMS1.5
Fuse Micro 1.5A 125V Slow Blow 2-Pin Axial Through Hole
Schurter7010.7080.13
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1.5A, 125VAC, 50A (IR), Through Hole, 2.3x8mm
Fuses with Leads (Through Hole) Circuit Protection - FUSE TIME DELAY AXL 125V 1.5A - Fuses
描述
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.125A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Through Hole, PICO
251 Series Very Fast-Acting 125 V 0.125 A Ø 2.8x7.11 mm Axial Lead PICO® II Fuse
FUSE, PCB, 125mA, 125V, VERY FAST ACTING; FUSE, PCB, 125mA, 125V, VERY FAST ACTING; Fuse Current: 125mA; Voltage Rating VAC: 125VAC; Product Range: PICO II Series; Voltage Rating VDC: 125VDC; Blow Characteristic: Very Fast Ac
Fuse, Pcb, 125Ma, 125V, Very Fast Acting; Voltage Rating Vac:125V; Voltage Rating Vdc:125V; Fusible, Intensidad:125Ma; Capacidad De Ruptura De Intensidad Ac:50A; Capacidad De Ruptura De Intensidad Dc:300A; Diámetro:2.80Mm |Littelfuse 0251.125MRT1L