Lattice Semiconductor LFE2-12E-5F256C
FPGA LatticeECP2 Family 12000 Cells 90nm Technology 1.2V 256-Pin FBGA Tray
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet390 页4 年前
SHENGYU ELECTRONICS
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
30,423
Authorized Distributors
0
Case/Package
BGA
BGA
Number of Pins
256
Number of Logic Blocks (LABs)
Number of Logic Elements/Cells
Number of I/Os
193
Number of Gates
RAM Size
27.6 kB
27.6 kB
Min Supply Voltage
1.14 V
1.14 V
1.14 V
Max Supply Voltage
1.26 V
1.26 V
1.26 V