Laird TYS3012330M-10
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1212
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet9 页5 年前
Datasheet1 页9 年前
3 个月趋势:
-0.10%
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 690mA 628mOhm DCR 1515 Blister T/R