TDK VLCF4020T-330MR47
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 690mA 628mOhm DCR 1515 Blister T/R
数据表和文档
TDK
Datasheet5 页7 年前
TME
Newark
_legacy Avnet
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-27.99%