Laird HZ1806K102R-10
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 1000ohms 0.15ohms 1.5A
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet1 页9 年前
IHS
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+7.89%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Laird HZ1806K102R-10 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 1.3A 150mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Multi-Layer 3.9nH 0.3nH 100MHz 12Q-Factor Air 450mA 150mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Multi-Layer 2.2nH 0.3nH 100MHz 8Q-Factor Air 300mA 150mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Wirewound 0.068uH 5% 50MHz 65Q-Factor Ceramic 1A 0.2Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.0039uH 5% 100MHz 18Q-Factor Ceramic 0.3A 0.15Ohm DCR 0805 Automotive T/R
Inductor, Aec-Q200, 2.7Nh, 6Ghz, 0402 Rohs Compliant: Yes |Tdk MLG1005S2N7BTD25
描述
Ferrite Bead, 1806 [4516 Metric], 150 Milliohms, 1.5 A, 1 kOhm
EMI Ferrite Chip Bead, 1806, 1000MA, 1000 Ohms @100MHz, DCR Max 0.150Ohm | Laird Performance Materials HZ1806K102R-10
FERRITE, BEAD, 4516, 100MHZ, 1000R; Ferrite Case Style: 1806 [4516 Metric]; Impedance @ 100MHz: 1kohm; DC Current Rating: 1.5A; Product Range: HZ Series; DC Resistance Max: 0.15ohm; Impedance Tolerance: -; Automotive Qualifica