Murata LQG18HN3N9S00D
Inductor RF Chip Multi-Layer 3.9nH 0.3nH 100MHz 12Q-Factor Air 450mA 150mOhm DCR 0603 Paper T/R
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet2 页18 年前
_legacy Avnet
HQonline
TME
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
-45.43%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQG18HN3N9S00D 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Inductor RF Multi-Layer 0.0039uH 0.3nH 100MHz 10Q-Factor Ceramic 0.5A 0.14Ohm DCR 0603 T/R