Laird HZ0603C651R-10
Ferrite Beads Power Chip 650Ohm 25% 100MHz 0.3A 0.6Ohm DCR 0603 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页7 年前
Datasheet4 页18 年前
element14 APAC
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+56.44%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Laird HZ0603C651R-10 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
下载
Introduction Date2005-09-13
相关零件
Multilayer Inductor, 18 nH, 0.6 ohm, 2 GHz, 350 mA, 0402 [1005 Metric], MLG Series
General Purpose Inductor, 0.02uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402