Laird CM2824E352R-10
Choke, Common Mode, 1.4 kohm, 800 mA, 7.5mm x 5.5mm x 3.8mm
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页7 年前
IHS
element14 APAC
Sager Electronics
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-41.89%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Laird CM2824E352R-10 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Inductor RF Wirewound 0.1uH 5% 100MHz 55Q-Factor Ceramic 0.85A 0.3Ohm DCR 1206 T/R
General Purpose Inductor, 0.047uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.043uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.047uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Wirewound 0.12uH 5% 100MHz 60Q-FactorCeramic 0.8A 0.3Ohm DCR 1206 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 68uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.85A 0.3Ohm DCR T/R
描述
Common Mode Chokes Dual 3.5kOhm 100MHz 0.8A 0.3Ohm DCR SMD T/R
Ferrite EMI Common Mode Chokes 1400ohms 0.3ohms 800mA
Low Frequency Common Mode Chokes
80V 800mA 2 3.5K¦¸@ 100MHz 300m¦¸ 2824 , 7.5mm*5.5mm*3.8mm
Cmchokelf,1Ck,2824,Sm,W1400x800x0.300 Rohs Compliant: Yes
Data Line Filter, 2 Function(s), 0.8A, 4 Pin(s)
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 1.4R; Product Range:(Not Available); Impedance:1.4kohm; DC Current Max:800mA; Case Dimensions:7.5mm x 5.5mm x 3.8mm; DC Resistance Max:0.3ohm; Filter Case:2824; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:3500ohm; Inductor Case Style:2824