Laird 28B0375-100
Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 154ohms 100MHz 5.08mm Inside Dia.
数据表和文档
Laird
Datasheet1 页7 年前
element14 APAC
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+16.55%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Laird 28B0375-100 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2017-02-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Inductor RF Chip Wirewound 100nH 5% 100MHz 34Q-Factor 220mA 680mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 22nH 2% 100MHz 40Q-Factor 500mA 170mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Multi-Layer 5.6nH 0.3nH 100MHz 8Q-Factor Air 300mA 260mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.1uH 5% 100MHz 12Q-Factor Ceramic 0.3A 1.7Ohm DCR 0603 T/R
描述
Broadband EMI Cylindrical Ferrite Cable Cores
Ferrite Core, Cylindrical, 14.48 mm Length, 5.08 mm ID, 9.53 mm OD
FERRITE, CORE, 5.08MM, 100MHZ, 154R; Impedance @ 100MHz:154ohm; External Diameter:9.53mm; Frequency Range:-; Inner Diameter:5.08mm; Length:14.48mm
Ferrite Core Broadband Solid Core 28-Material
Laird Technologies 0375EMI , 154¦¸@100MHZ, 9.53 x 14.48mm
Ferrite Core 5.1mm 154Ohm @ 100MHz
STE28B0375-100Cylindrical Beads
FERRITE CORE 154OHM SOLID 5.08MM